Turystyka

Baza „TURYSTYKA ” jest zbiorem opisów tras turystycznych, położonych w okolicy Krawcowego Wierchu, które zostały wytyczone częściowo lub w całości poza szlakami turystycznymi, z uwzględnieniem walorów estetycznych, widokowych, wygody i logistyki poruszania się. Dodatkowo w bazie „TURYSTYKA” zostały opisane trasy dojścia do obiektu z parkingu na Przełęczy Glinka, najbliższego komunikacyjnego miejsca od nas, w różnych wariantach.

Wytyczone trasy przeznaczone są dla wszystkich rodzajów aktywności turystycznej: trekkingu, narciarstwa, turystyki rowerowej i innych, z zastrzeżeniem, że niektóre trasy nadają się bardziej do wędrówek zimowych, a inne letnich (opisy, ikony). Trasy mają charakter naturalny, fragmentarycznie nawet przebiegają terenem przygodnym, nie są przygotowane przez ratraki lub skutery śnieżne, ani w szczególny sposób oznaczone – dlatego też poza szczegółowym opisem przebiegu przy każdej z proponowanych przez nas tras umieściliśmy plik do pobrania i wyświetlenia jej przebiegu w urządzeniu mobilnym, na zasadach podobnych do nawigacji, aby zminimalizować ryzyko zbłądzenia.

Zakładkę „TURYSTYKA” będziemy regularnie rozwijać, dodając kolejne propozycje ciekawych wędrówek. Życzymy samych przyjemnych i bezpiecznych wycieczek!

Podziękowanie dla portalu KRAWCOWYTRASY.PL za pomoc i inspirację.